قوانین و مقررات

قوانین استفاده از محتوای آموزشی هلدینگ صفرتاصد

تمامی محتوا و دوره های آموزشی موجود در سایت نتیجه ساعت ها زمان، تلاش، رنج و زحمت مدرسین هلدینگ صفرتاصد است. از این رو شما با استفاده از آموزش ها می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب آموزشی را بازنشر، کپی برداری، انتقال یا مورد سوء استفاده قرار ندهید. چه از دید قانون و چه از دید اخلاق و شرع، کپی برداری و بازنشر مطالب کاری است خلاف و غیرقابل قبول. از این رو شما با استفاده از آموزش ها صرفا جهت شروع کسب و کار و بالابردن سطح تخصص خود گام برمی دارید و نه اینکه محتوای آموزشی را مورد کپی برداری و بازنشر قرار دهید و به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات نیست. بی شک حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به هلدینگ صفرتاصد و مدرسین استودیو صفرتاصد می باشد. و در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری، بازنشر و سوء استفاده از محتوای آموزشی از طریق مراجع قضایی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت. قطعا صفرتاصد در حفظ حق و حقوق مدرسین دلسوز و پرتلاش خود هیچگونه دریغی را اعمال نخواهد کرد و از کوچکترین حقوق مدرسین چشم پوشی نخواهد نمود.

 

استفاده از دوره های آموزشی بر روی سیستم شخصی

استفاده از دوره آموزشی بر روی سیستم شخصی شما مجاز می باشد و نباید مورد استفاده چندگانه (دو یا بیشتر) قرار گیرد مگر آنکه با هلدینگ صفرتاصد هماهنگی لازم انجام شده باشد. سیستم مورد نیاز برای اجرا صحیح آموزش ها ویندوز نسخه هفت به بالا می باشد و بر روی سایر سیستم عامل ها ضمانتی نخواهد بود. همچنین هر نام کاربری اجازه فعالسازی دوره آموزشی روی یک سیستم شخصی را خواهد داشت و پس از فعالسازی دوره قابل تغییر یا بازگشت نیست. توجه فرمایید فعالسازی روی سیستم های بیشتر مشمول هزینه می باشد. درمورد دریافت سورس های آموزشی توجه نمایید که سورس های آموزشی فقط به افرادی تعلق می گیرد که دوره آموزشی مربوطه را به طور کامل خریداری کرده باشند و سورس ها در پنل کاربری قابل دریافت می باشند و در مورد پشتیبانی فنی، فقط آموزش هایی که در توضیحات دوره به صراحت درج شده شامل پشتیبانی فنی خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با ایمیل هلدنیگ در ارتباط باشید و پشتیبانی آنلاین همواره در خدمت کاربران خواهد بود.

 

مرجوعیت دوره خریداری شده

کاربر موظف است قبل از خرید دوره جلسات رایگان دوره و دمو آموزشی مربوط به آن را مشاهده کند و بعد اقدام به خرید نماید. توجه داشته باشید بعد از خرید، دوره قابل بازگشت و تغییر نمیباشد.کاربرانی که دوره مد نظر را به صورت فیزیکی خریداری میکنند به محض دریافت پکیج، دیسک ها یا فلش را بررسی کرده که در صورت بروز مشکل، دوباره با هزینه سایت ارسال شود. توجه کنید فرصت بررسی دیسک ها فقط تا یک هفته بعد از دریافت پکیج میباشد و بعد از این تایم هیچ مسولیتی به عهده سایت نمیباشد و هزینه ارسال دوباره پکیج به عهده خریدار میباشد.

 

خرید پستی و دریافت پکیج

تمامی سفارشات ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت سفارش تحویل اداره پست داده شده و بین ۲ تا ۴ روز کاری به مقصد خواهد رسید. خریدار موظف است ظرف حداکثر ۱۰ روز پس از دریافت پکیج در صورت وجود هرگونه مشکل در محصول، مراتب را به مسئولین مربوطه در سایت از طریق ایمیل هلدینگ یاطلاع رسانی نماید. لازم به ذکر است پس از گذشت این مدت زمان هر گونه مشکل و موردی به عهده خریدار می باشد.